אבנים ירושלמיות

תוכן עניינים

אבנים ירושלמיותהמראה הישראלי העתיק לעולם לא ייצא מהאופנה, ואנו כאן כדי לדאוג להמשיך את המורשת. אבנים ירושלמיות מאז ומתמיד היו סמל אשר מאפיין את ארץ ישראל הישנה, אין כאן שמאל ואין ימין, יש התרפקות על העבר בכל מבט ובכל צעד על האבן הירושלמית. אז כן, יש כאן ערך סנטימנטלי גדול ולא משנה בני כמה אתם, אבל מבעד לכך יש כאן מוצר איכותי, אמין ומתאים לכל כיס.

סוגי עיבודים

אנו בטוחים שכמו כולם גם אתם חושבים שהיא אחת ויחידה ואין דומה לה, אך גם תחת הקטגוריה של אבנים ירושלמיות יש עוד תתי קטגוריות וסוגים שונים של עיבודים אשר מביאים אותה לתוצאה שונה מהאחרת. ישנם 4 סוגים עיקריים של עיבודים: אבן מוטבה, אבן מסמסם, אבן טובזה ואבן טלטיש. ההבדל בין הסוגים בה באופן החיספוס של כל אבן, שיטוח גס או עדין, שקעים על גבי המשטח ועוד. האבנים הירושלמיות מגיעות ממקומות שונים בעיר ירושלים והסביבה, חלק מאזור הר הזית וחלק מאזור חברון ועוד.

כמו כן, יש לנו אבנים אשר משמשות לצורך חיפויים, אבנים אלו לא בהכרח אבנים טבעיות, אלא חיפוי אשר בנוי מחומרים שונים הכוללים גם את חומר הגלם של האבן הירושלמית. דמוי אבן ירושלמית נוצר בכדי להנגיש את המראה האותנטי הישראלי לכל אדם אשר יהיה חפץ בכך, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו להוציא מחיר כזה או אחר עבור אבן ירושלמית טבעית.

יתרונות

  • מגוון

    אם נשווה את יתר סוגי האבנים לצורך חיפוי, מדרגות, מעקות, בנייה וכן הלאה לאבנים ירושלמיות נוכל לראות שאבנים ירושלמיות מעניקות לנו את המנעד הרחב ביותר גם מבחינת מחיר וגם מבחינת עיצובים.
  • בלאי

    היופי של אבנים ירושלמיות הוא שגם כאשר נוצר בלאי הוא מיד הופך לאותנטי. כמו כן סוג אבן גם אבנים ירושלמים לשימוש חיצוני בסופו של דבר מתיישנות אך גווניה של האבן הופכים לגוון קרם אפור אשר מושך ביופיו.
  • חום

    מי שיודע כמה קר בירושלים בוודאי יכול להבין את היתרונות שיש באבנים ירושלמיות אשר מונחות בצורה מקצועית לצורך חיפוי קיר חיצוני. על ידי חיפוי קיר חיצוני אנו מקבלים בידוד מהרוחות הקרות בחוץ.

 

מחיר

נתחיל בכך שהמחיר עבור אבן ירושלמית טבעית אינו זול, אך תמיד תוכלו למצוא דרכים עקיפות לשלם פחות ולהנות מטיב המוצר, כמו חיפוי באמצעות אבנים ירושלמיות, בדרך זו אין צורך בכמות גדולה של חומר גלם, אלא רק למטרת הדבקה. המחיר בדרך כלל נקבע על פי מטר רץ ונע בין 250 ש"ח ועד 400 ש"ח. המחיר משתנה כמו כן בהתאם לסוג הקיר שיש לכם ולמורכבות העבודה, עבור קיר גבס תשלמו פחות, כאשר מדובר על מספר מטרים גדול תוכלו להוזיל את המחיר, כמו כן בחירת העיבוד וסוג האבן גם משפיעה על המחיר.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

עבודות סנפלינג בגובה 

  שליחה אתם ממלאים את תפקיד ועד הבית אצלכם בבניין המשותף? השכנים לחצו עליכם ועכשיו אין לכם שום ברירה אחרת ואתם רוצים לפחות לעשות את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו