אבנים ירושלמיות

המראה הישראלי העתיק לעולם לא ייצא מהאופנה, ואנו כאן כדי לדאוג להמשיך את המורשת. אבנים ירושלמיות מאז ומתמיד היו סמל אשר מאפיין את ארץ ישראל הישנה, אין כאן שמאל ואין ימין, יש התרפקות על העבר בכל מבט ובכל צעד על האבן הירושלמית. אז כן, יש כאן ערך סנטימנטלי גדול ולא משנה בני כמה אתם, אבל מבעד לכך יש כאן מוצר איכותי, אמין ומתאים לכל כיס.

אבנים ירושלמיות – סוגי עיבודים

אנו בטוחים שכמו כולם גם אתם חושבים שאבן ירושלמית היא אחת ויחידה ואין דומה לה, אך גם תחת הקטגוריה של אבנים ירושלמיות יש עוד תתי קטגוריות וסוגים שונים של עיבודים אשר מביאים אותה לתוצאה שונה מהאחרת. ישנם 4 סוגים עיקריים של עיבודים: אבן מוטבה, אבן מסמסם, אבן טובזה ואבן טלטיש. ההבדל בין הסוגים בה באופן החיספוס של כל אבן, שיטוח גס או עדין, שקעים על גבי המשטח ועוד. האבנים הירושלמיות מגיעות ממקומות שונים בעיר ירושלים והסביבה, חלק מאזור הר הזית וחלק מאזור חברון ועוד.

כמו כן, יש לנו אבנים ירושלמיות אשר משמשות לצורך חיפויים, אבנים אלו לא בהכרח אבנים טבעיות, אלא חיפוי אשר בנוי מחומרים שונים הכוללים גם את חומר הגלם של האבן הירושלמית. דמוי אבן ירושלמית נוצר בכדי להנגיש את המראה האותנטי הישראלי לכל אדם אשר יהיה חפץ בכך, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו להוציא מחיר כזה או אחר עבור אבן ירושלמית טבעית.

עבודות חיפוי אבן ירושלמית

אבנים ירושלמיות – יתרונות

  • מגוון – אם נשווה את יתר סוגי האבנים לצורך חיפוי, מדרגות, מעקות, בנייה וכן הלאה לאבנים ירושלמיות נוכל לראות שאבנים ירושלמיות מעניקות לנו את המנעד הרחב ביותר גם מבחינת מחיר וגם מבחינת עיצובים.
  • בלאי – היופי של אבנים ירושלמיות הוא שגם כאשר נוצר בלאי הוא מיד הופך לאותנטי. כמו כן סוג אבן גם אבנים ירושלמים לשימוש חיצוני בסופו של דבר מתיישנות אך גווניה של האבן הופכים לגוון קרם אפור אשר מושך ביופיו.
  • חום – מי שיודע כמה קר בירושלים בוודאי יכול להבין את היתרונות שיש באבנים ירושלמיות אשר מונחות בצורה מקצועית לצורך חיפוי קיר חיצוני. על ידי חיפוי קיר חיצוני אנו מקבלים בידוד מהרוחות הקרות בחוץ.

אבנים ירושלמיות – מחיר

נתחיל בכך שהמחיר עבור אבן ירושלמית טבעית אינו זול, אך תמיד תוכלו למצוא דרכים עקיפות לשלם פחות ולהנות מטיב המוצר, כמו חיפוי באמצעות אבנים ירושלמיות, בדרך זו אין צורך בכמות גדולה של חומר גלם, אלא רק למטרת הדבקה. המחיר בדרך כלל נקבע על פי מטר רץ ונע בין 250 ש"ח ועד 400 ש"ח. המחיר משתנה כמו כן בהתאם לסוג הקיר שיש לכם ולמורכבות העבודה, עבור קיר גבס תשלמו פחות, כאשר מדובר על מספר מטרים גדול תוכלו להוזיל את המחיר, כמו כן בחירת העיבוד וסוג האבן גם משפיעה על המחיר.

התקנת חיפויים מעוצבים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

התקנת חיפויים לכל מטרה

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שיש זול למטבח

שיש זול למטבח

שיש זול למטבח אם הגעתם לכאן ודאי אתם מתכננים לשפץ את המטבח שלכם. בין אם מדובר בחידוש של המטבח בתקציב מינימלית,  בהחלפת המטבח הישן כולו

שיש למטבח מחירים

שיש למטבח מחירים

שיש למטבח מחירים המטבח הוא אחד החללים הכי חשובים והכי דומיננטיים בבית. בין אם המטבח שלכם הוא חלק בלתי נפרד מהכניסה והסלון, בין אם מדובר

שיש דקטון למטבח

שיש דקטון למטבח

שיש דקטון למטבח שיש דקטון למטבח מהווה פריצת דרך ייחודית הן בהיבט הטכנולוגי והן בהיבט העיצובי. הדקטון מיוצר בספרד בשילוב של כמה חומרי גלם חזקים

משטחי שיש למטבח

משטחי שיש למטבח

משטחי שיש למטבח משטח העבודה בחלל המטבח נחשב לאחד האלמנטים הכי חשובים אם לא החשוב מכולם. מצד אחד למשטחי שיש למטבח יש חשיבות בהיבט הפונקציונלי,

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו