חיפוי קירות – מחיר חיפוי אבן ירושלמית

תוכן עניינים

מתחשק לכם לחדש את הנראות החיצונית של הבית שלכם? חיפוי קירות הוא הפתרון עבורכם. חיפוי קירות יכול להתאים לחיפוי קירות חיצוניים ופנימיים כאחד. חיפוי קירות אינו תורם רק לעיצוב חדשני לבית אלא מתווספים לחיפוי קירות עוד יתרונות שונים כמו מניעה של רטיבות ונזילות, בידוד הבית ופשטות בניקיונות הקירות. אז למה אתם מחכים? קראו עוד על מחיר חיפוי אבן ירושלמית.

מחיר חיפוי אבן ירושלמית – כמה זה עולה לי?

המחיר נע בהתאם לסוג האבן, גם לאבן ירושלמית יש סוגים שונים ומחירים כלולים עבודה וללא עבודה. תחילה עליכם לבחון האם אתם מעוניינים באבן ירושלמית אמיתית וטבעית אשר המחיר שתשלמו עבור זה הוא בין 300 ל – 500 ש"ח עבור מטר רץ. כמובן שהמחיר משתנה גם בהתאם למורכבות העבודה, במקרה של שיקום מבנים,  אם מדובר על בניין שלם המחיר יוזל למטר רץ. 

כאשר מדובר על דמוי אבן ירושלמית המחירים זולים יותר ויכולים להגיע לכ-200 ש"ח עבור מטר רץ. 

מחיר חיפוי אבן ירושלמית – מתאים גם לבפנים וגם לבחוץ?

אם ניקח לדוגמא את עיר הבירה שלנו, ירושלים, נוכל לראות ששם קיים חוק לחיפוי מבנים באמצעות אבן ירושלמית, זה מה ששומר על האותנטיות של העיר, וכל הבתים למעשה נבנים בצורה אחידה פחות או יותר. לכן, קל להסיק כי חיפוי אבן ירושלמית מתאים לפנים הבית.

מה בנוגע לקירות חיצוניים? דמוי אבן ירושלמית פחות מתאימה לקירות חיצוניים בשל החומר ממנה היא עשויה – פוליאורטן. החומר אינו מתאים לשימוש חיצוני כיוון שאינו עמיד בלחץ. אך אין מה להילחץ, זה לא אומר שאתם חייבים להשתמש באבנים טבעיות בשביל הקירות החיצוניים, יש סוגים שונים של אבנים ירושלמיות, חלקן אינן טבעיות לגמרי ועדיין מתאימות לשימוש חיצוני. בכדי להגיע לבחירה המושכלת ביותר אנו ממליצים להגיע לייעוץ מקצועי.

עבודות חיפוי אבן ירושלמית

מחיר חיפוי אבן ירושלמית – למה דווקא אבן ירושלמית?

אבן ירושלמית נשמע קצת עתיק לא? אז זהו, שאולי זה נשמע עתיק אך אבן ירושלמית משדרת יוקרתיות וייחודיות. אנו סבורים כי ירושלמים עצמם כבר לא חשים בכך כיוון שהם רגילים לראות חיפוי מאבן ירושלמית, אך בכל הנוגע לתיירי חוץ, או במרכז יפו אין ספק שמבנה כזה ימשוך את כל העיניים אליו. היתרון באבן ירושלמית לעומת אבנים אחרות בא לידי ביטוי במחיר אל מול התוצאה. המחיר של אבן ירושלמית נחשב לדי ממוצע מבין יתר האבנים, אך אנו מקבלים את כל התוצאות אליהן שאפנו: יוקרתיות, חן, ותקציב מתאים לכל כיס.

כמו כן, עוד יתרון של אבן ירושלמית בא לידי ביטוי בבלאי הנמוך ובקלות בו ניתן לנקות את החיפוי בכל עת. סוגים רבים של אבנים ירושלמיות ישמרו עליכם מפני הקור ומפני רטיבות, כל זה בתנאי שבחרתם איש מקצוע אמין להתקנת החיפוי.

זכרו, לא משנה עד כמה המוצר איכותי, ללא התקנה על ידי איש מקצוע מוסמך התוצאות לא יהיו בהתאם להוצאה שלכם.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

עבודות סנפלינג בגובה 

  שליחה אתם ממלאים את תפקיד ועד הבית אצלכם בבניין המשותף? השכנים לחצו עליכם ועכשיו אין לכם שום ברירה אחרת ואתם רוצים לפחות לעשות את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו