טיפים שיעזרו לכם לבחור שיש למטבח

חיפויים במחירים שלא תמצאו במקום אחר! נסו וגלו!

מתכוננים לרכישת שיש למטבח? בוודאי שמתם לב לכך שיש הרבה מאוד סוגים ודגמים ששונים האחד מהשני כמעט בהכל – החל מהמראה ועד לתכונות החומר ולדרגת העמידות שלו ועד למחירים שיכולים להיות שונים בפי 2 והרבה יותר.

לפניכם טיפים שיעזרו לכם לבחור שיש איכותי למטבח מתוך שיקולים הגיוניים ובלי לבזבז כסף לריק.

 

עובדה על שיש למטבח שצריך להכיר

כשרוכשים שיש למטבח צריך לעשות את ההבחנה בין סוגי המשטחים שאתם חושבים לרכוש ולהבין שכמעט כולם אינם מורכבים משיש באופן כזה או אחר.

כיום כמעט כל המשטחים למטבח הם דמוי שיש ולא שיש טבעי מפני שבעוד שמשטח אבן טבעי נוצר בטבע ונחצב מהאדמה, מרבית המשטחים כיום ובכלל זה דקטון שנהנה מביקוש הולך וגובר או משטחי אבן קיסר על סוגיהם הם משטחים סינתטיים.

העובדה הזאת לא צריכה לקלקל לכם את החגיגה מפני שישנם משטחי דמוי שיש איכותיים במיוחד כמו דקטון או אבן קיסר שהוזכרו ועוד רבים אחרים.

מעבר לכך משטחים שמיוצרים במפעלים נהנים גם מיתרונות חשובים ובכלל זה ייצור דגמים שלעולם לא יכולים להיווצר באופן טבעי, שליטה בתכונות החומר שיכולות להפוך אותו למותאם במיוחד במטבח ועוד.

טיפים לבחירת שיש למטבח

לצרכן הממוצע קשה לקבל החלטה על השיש או המשטח למטבח מפני שישנן הרבה מאוד אפשרויות ולעתים קרובות סוכנים ואנשי מכירות מנסים למכור את מה שיותר משתלם להם וזה לא תמיד מה שהלקוח צריך.

לפניכם טיפים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ולרכוש משטח איכותי ומתאים למטבח שלכם.

  1. מה התקציב שלכם?

לפני שאתם צוללים ומתעמקים בכל האפשרויות שעומדות בפני מי שרוכש שיש למטבח, חשוב שתגדירו באופן ברור מהו טווח המחירים שאתם יכולים לשלם.

אין ספק שיש הרבה מאוד פיתויים ודגמים יוצאים מן הכלל אך אתם חייבים להבין שלעתים ההבדלים בין המשטחים אינם משתקפים רק במחיר.

לדוגמה, יכול מאוד להיות שאמרו לכם שאתם חייבים רק דקטון מפני שהוא בלי ספק אחד המשטחים שטוענים לכתר השיש הטוב ביותר, אך זכרו שאפשר לרכוש משטחים איכותיים מאוד שישמשו אתכם נאמנה אפילו בחצי מחיר.

  1. מה הציפיות שלכם מהמטבח?

יש אנשים שנוהגים לבשל המון ויש כאלה שלא. מעבר לכך מה יעזור לכם משטח עם עמידות מוחלטת לחום ולקור אם אתם בכל מקרה לא מתכוונים להעמיד סיר לוהט ישירות על המשטח?

מה שאנחנו באים לומר הוא שיכולים להיות הבדלים בעמידות המשטחים אך בפועל לא כולם צריכים את העמידות הגבוהה ביותר ולא תמיד כדאי לשלם על כך מחירים יקרים.

  1. איזה עיצוב אתם מחפשים?

לעיצוב המטבח יש משמעות מאוד גבוהה בימינו מפני שהמטבח כבר מזמן הפך לנקודה מרכזית בבית שניתן לראות אותה החל מהכניסה ועד לסלון.

כאן כבר לא צריכה להיות לכם בעיה מפני שכמעט כל הסוגים שנמכרים היום מגיעים בשלל דגמים מצבעים ומרקמים שונים וככל הנראה לא תהיה לכם בעיה למצוא את מה שהכי מתאים למטבח שלכם גם בלי לקרוע את הכיס.

  1. רכשו שיש רק אצל מתקין מורשה

לבסוף, אם כבר בחרתם דגם וסוג של שיש למטבח, חשוב להקפיד ולרכוש אותו רק אצל מתקין מורשה.

יש לכך שתי סיבור מרכזיות. הראשונה היא שרכישת שיש למטבח אצל מתקין מורשה תבטיח לכם את קבלת האחריות של היצרן. בטח שמעתם שאבן קיסר מעניקה אחריות לכל החיים על המשטחים אך הדבר מותנה ברכישה אצל ספק מורשה.

הסיבה השנייה שבגינה צריך לרכוש משטח למטבח אצל מתקין מורשה היא היכולת שלו לבצע את ההתקנה באופן משביע רצון.

התקנת שיש אצל מתקין שאינו מורשה יכולה להוביל לביטול אחריות ולהתקנה לקויה ולא משנה אם תרכשו גם את המשטח היקר ביותר, כל עוד הוא לא מותקן באופן הנכון, התמורה נפגעת באופן משמעותי.

אז מה היה לנו בכתבה:

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

כמה עולה שיש למטבח

סוגי שיש נפוצים במטבח איטלקי

המטבח האיטלקי הפך להיות לבחירה המועדפת על אנשים שונים בארץ ובעולם. מטבחים תוצרת איטליה מביאים איתם איכות שלא תוכלו למצוא במבטחים מסוגים אחרים. אך על

כך תדעו אם אבן קיסר מתאימה לכם

מתכוננים לרכוש שיש למטבח? אנו מאמינים שאחת האפשרויות הבולטות שעלו הם משטחי אבן קיסר הידועים. שליחה מדובר במשטחים שמיוצרים בישראל ומשווקים לעשרות מדינות שונות בעולם

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו