כיצד למצוא אדריכלים מומלצים לשיפוץ פנים הבית

חיפויים במחירים שלא תמצאו במקום אחר! נסו וגלו!

אתם מתכננים לשפץ את הבית? חשוב שתבינו שיש הרבה דברים שיש לקחת בחשבון. שיפוץ פנים לבית יכול להיות מסובך מכפי שאתם חושבים, אם אתם רוצים שהתוצאה תצא בצורה הטובה ביותר יש מספר דברים שעליכם להכיר. כמו כן, חשוב להבין שיש מקרים בהם נדרש היתר בנייה עבור שיפוץ ביתי. היתר בנייה הינו היתר שאתם חייבים אישור אדריכל עבורו או קונסטרוקטור.

 

אדריכל או מעצב פנים?

יש המון חוסר ידע בנוגע להבדל בין אדריכלית ומעצבת פנים. יש הרבה דברים שיש לשני המקצועות במשותף, אבל בפועל התפקידים שונים. התפקיד של אדריכל הוא למעשה לתכנן את השלד של המבנה, לחלק בצורה נכונה את החללים הפנימיים, האדריכל הוא האחראי על מבנה הבית. חשוב להדגיש, אדריכל חייב להחזיק בהסמכה מתאימה לצורך העבודות שלנו, משמע תואר אקדמי. אדריכל יכול להיות מעצב פנים כל עוד הוא למד את המקצוע, אבל מעצב פנים ללא תואר באדריכלות לא יכול להיות אדריכל. עוד כלול בעבודה של אדריכל גם תכנון של כל המערכות והתשתיות של הבית. כאשר אנחנו מדברים על מעצב פנים העבודה עליה הוא אחראי תהיה יותר בנוגע לאסתטיקה. זאת אומרת, מעצב פנים אחראי על העיצוב, להתאים את הצבעים הנכונים, לבחור קו עיצובי לבית וכד'. מעצב פנים אינו חייב בתואר אקדמי, אבל כן חייב כישרון… רצוי לבחור במעצב פנים שלמד את המקצוע.

 

למה לא גם וגם?

אם אתם רוצים לחסוך בעלויות, תוכלו לבחור אדריכלית ומעצבת פנים. משמע, אתם יכולים לבחור אדריכלית ומעצבת פנים אשר יש לה תואר אקדמי והיא גם בעלת הסמכה לעיצוב פנים. בדרך הזאת אתם יכולים לקבל את התוצאה הטובה ביותר. ברגע בו יש סנכרון בכל שלבי העבודה של הבית, אתם יכולים לקבל את התוצאה המדויקת ביותר מכיוון שאותה אדריכלית ומעצבת פנים רואה כמה שלבים קדימה כאשר היא מתכננת את הבית.

 

איך מוצאים בעל מקצוע איכותי?

כאשר אתם פונים לאדריכל או מעצב פנים עליכם לבדוק היטב מיהו אותו בעל מקצוע אליו פניתם. יש היום חברות אדריכלות ועיצוב פנים, יש בעלי מקצוע פרטיים ועוד. ברגע בו יש לכם בעל מקצוע אתם צריכים לבדוק תחילה האם הוא או היא אדריכל רשום. אלו אחד הפרמטרים אשר יקבעו האם יש לבעל המקצוע את ההכשרה המתאימה. כמו כן, תוכלו לבחון את העבודות הקודמות של אותו בעל מקצוע, יש סגנונות שונים של עיצוב פנים, אתם רוצים לבחור את הסגנון המתאים לכם. עליכם גם לוודא שהמחיר אותו גובה בעל המקצוע עונה על הדרישות המקצועיות. המחיר של אדריכל הינו שעתי ונע בין 100 ש"ח עד 500 ש"ח לרוב, תלוי במוניטין. יש אדריכלים אשר יגבו לפי אחוזים מגובה הפרויקט.

אז מה היה לנו בכתבה:

התקנת חיפויים מעוצבים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפים שיעזרו לכם לבחור שיש למטבח

מתכוננים לרכישת שיש למטבח? בוודאי שמתם לב לכך שיש הרבה מאוד סוגים ודגמים ששונים האחד מהשני כמעט בהכל – החל מהמראה ועד לתכונות החומר ולדרגת

עבודות סנפלינג בגובה 

  שליחה אתם ממלאים את תפקיד ועד הבית אצלכם בבניין המשותף? השכנים לחצו עליכם ועכשיו אין לכם שום ברירה אחרת ואתם רוצים לפחות לעשות את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו