כך תדעו אם אבן קיסר מתאימה לכם

חיפויים במחירים שלא תמצאו במקום אחר! נסו וגלו!

מתכוננים לרכוש שיש למטבח? אנו מאמינים שאחת האפשרויות הבולטות שעלו הם משטחי אבן קיסר הידועים.

מדובר במשטחים שמיוצרים בישראל ומשווקים לעשרות מדינות שונות בעולם אך נשאלת השאלה במה בדיוק מדובר והאם המשטחים האלה באמת מתאימים למטבח שלכם.

 

אבן קיסר רקע

אבן קיסר הם משטחים שמגיעים בשלל דגמים ולאחרונה אפילו גם בשני סוגי חומרים.

כמו משטחים אחרים שמשווקים לשימוש במטבחים, גם אבן קיסר אינה עשויה משיש טבעי אלא מתרכובות כאלה ואחרות שנדחסות בטמפרטורה מאוד גבוהה עד להתגבשות המשטחים.

עד לפני מספר שנים התמחתה החברה בייצור משטחי קוורץ אך לאור הביקוש ושינוי בהעדפות הצרכנים, החלה החברה גם בשיווק של משטחי פורצלן שנחשבים לעמידים יותר.

מדובר בחברה מובילה שמעדכנת את סל המוצרים והדגמים לעתים תכופות ומקפידה להיות בקו הראשון בכל הקשור לשילוב שבין צרכי הלקוח לבין טרנדים כאלה ואחרים, מה שהופך אותה באופן טבעי לאחת האפשרויות המובילות בבחירת שיש למטבחים.

 

היתרונות והחסרונות של אבן קיסר

בפסקה הקודמת הזכרנו שאבן קיסר אינה עשויה משיש טבעי ואתם עשויים לתהות במה מדובר והאם זה חיסרון.

כדי להרגיע אתכם נספר שכמעט כל המשטחים שמשווקים כיום למטבח אינם עשויים משיש טבעי. למעלה מ-90% מהמשטחים עשויים מתרכובות שונות ומיוצרים במפעלים ברחבי העולם, כך שהעניין לא צריך להדאיג אתכם כל עוד המשטח איכותי ומתאים למטבח וכאן מגיעים היתרונות הרבים של אבן קיסר.

יתרונות אבן קיסר

ריכזנו את היתרונות המרכזיים שהופכים את אבן קיסר לאחת האפשרויות הטובות לבחירת שיש למטבח.

  1. עיצוב – החברה מייצרת אינספור דגמים בצבעים ומרקמים שונים. מעבר לכך קיימת השקעה אדירה במחקר ופיתוח, מה שמסייע להציג קולקציה חדשה מעת לעת. מהבחינה הזאת קשה לתאר מצב שבו לא תמצאו את המשטח שיתאים באופן מושלם לטעם ולמטבח שלכם.
  2. עמידות לחום – כאן חשוב לעשות את ההבחנה בין הדגמים השונים של החברה מפני שיש כאלה שמגלים עמידות גבוהה לחום בעוד שיש כאלה עם עמידות פחותה יותר. חשוב להדגיש שמרבית המשטחים מציגים עמידות מספקת אם כי בדגמי הפורצלן היקרים מעט יותר העמידות הזאת גבוהה משמעותית ומאפשרת לכם להניח סירים חמים על המשטח בלי בעיה.
  3. שריטות ושחיקה – כולנו רוצים שהמשטח ייראה כמו חדש גם אחרי שימוש של מספר שנים ואם אפשר לחתוך עליו מזון בלי לפחד אז מה טוב. גם כאן יש לעשות את ההבחנה בין דגמים עמידים במיוחד שעשויים פורצלן לבין כאלה שעשויים קוורץ ויכולים לגלות רגישות.
  4. ניקיון אבן קיסר – באופן כללי המשטחים מאוד נוחים לניקוי אך גם כאן יש הבדל בין הדגמים השונים ובעוד שחלק יגלו עמידות גבוהה לחומרי ניקוי ואפילו לכתמים, יש כאלה שהעמידות שלהם לכתמים וחומרי ניקוי כאלה ואחרים תהיה חלקית.

חסרונות אבן קיסר

כמעט שאין משטח מושלם ולצד היתרונות הרבים יש גם חסרונות שבאים לידי ביטוי בנקודות הבאות:

  1. ריבוי הדגמים מהווה יתרון אך גם חיסרון מפני שעליכם להבין אם המשטח עשוי פורצלן או קוורץ ומה רמת העמידות שלו.
  2. מחיר לוחות אבן קיסר פורצלן יקרים יותר ולעתים באופן משמעותי משאר הדגמים.
  3. תחרות עזה שבמסגרתה פועלים יצרנים ומשווקים חזקים שיכולים להוות אלטרנטיבה מעניינת.

 

האם אבן קיסר מתאימה למטבח שלכם?

התשובה הקצרה היא כן, אך כדאי לשים לב לתשובה הארוכה.

בחירת שיש למטבח צריכה להיעשות מתוך שיקול דעת שמתייחס למראה וגם לתכונות המשטח כך שיוכל לספק את צורכי הבישול שלכם באופן הטוב ביותר.

אין ספק שכמעט כל משטחי אבן קיסר יתאימו לשימוש ביתי אך חשוב לשים לב להבדל בין פורצלן לבין קוורץ מפני שבעוד שבדגמים מסויימים תצטרכו לנקות משנה זהירות בניקוי או בהנחת חפצים חמים, דגמים אחרים (ובדרך כלל יקרים יותר), יספקו לכם חופש כמעט מוחלט לעשות מה שאתם רוצים במטבח ובכלל זה לחתוך מזון על המשטח, להשתמש כמעט בכל חומר ניקוי ואפילו להניח סירים רותחים.

העובדה הזאת מביאה אותנו למסקנה שאבן קיסר אכן מהווה בחירה טובה אך כדי להוציא ממנה את המקסימום יש להבחין בין הדגמים השונים ולהתאים את הטוב ביותר לצורך שלכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

התקנת חיפויים מעוצבים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפים שיעזרו לכם לבחור שיש למטבח

מתכוננים לרכישת שיש למטבח? בוודאי שמתם לב לכך שיש הרבה מאוד סוגים ודגמים ששונים האחד מהשני כמעט בהכל – החל מהמראה ועד לתכונות החומר ולדרגת

עבודות סנפלינג בגובה 

  שליחה אתם ממלאים את תפקיד ועד הבית אצלכם בבניין המשותף? השכנים לחצו עליכם ועכשיו אין לכם שום ברירה אחרת ואתם רוצים לפחות לעשות את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו