מדרגות אבן

חיפויים במחירים שלא תמצאו במקום אחר! נסו וגלו!

הדבר הראשון שאתם והאורחים שלכם פוגשים בכניסה לבית הם מדרגות הכניסה. למדרגות חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של הבית, מבפנים ומבחוץ. עיצובי מדרגות שונים נכנסו לתודעה של רבים מרוכשי הדירות בשנים האחרונות, אם נחזור כ-20 שנה אחורה למדרגות לא היו שום חשיבות מבחינה עיצובית ולעיתים גם בטיחותית.

האם מדרגות אבן בטיחותיות?

אחת הסיבות לכך שהפכו מדרגות האבן לפופולריות יותר מיתר סוגי המדרגות (מדרגות עץ, ברזל ועוד) היא מלבד לנראות האיתנה גם בגלל הפן הבטיחותי. כמובן שהבנייה כרוכה באיש מקצוע אמין בכדי להבטיח בטיחות במוצר באופן מקסימלי. מלבד לכך, שימו לב שלא תמיד חייב לבחור בתכולה שלמה של מדרגות אבן אלא בחיפוי אבן. 

חיפוי אסתטי של מדרגות אבן

עם חיפוי או בלי?

חיפוי מדרגות הוא למעשה מדרגות אשר תכולתן לא עשויה אבן טבעית, בדרך יהיה מדובר על בטון סטנדרטי, אך החיפוי יהיה באמצעות מדרגות אבן טבעיות או סינתטיות, הבחירה בעיקר מושפעת בגלל הבדלי המחירים. המראה האותנטי קיים בשני הסוגים, אך כמובן שדבר אינו מתעלה על המקום. אך כמובן שהיום בשל הטכנולוגיה המתקדמת גם חיפוי אבן טבעית מקנה מראה טבעי שרק אנשי מקצוע יוכלו להבחין בהבדלים.

התאמה לבית

המדרגות יכולות להתאים גם לפנים הבית וגם לחלק החיצוני, עליכם להסתכל באופן נטרלי על הבית בתור מכלול, לבחון את גווניו ואם קיים חיפוי מסוים לקירות קחו זאת בחשבון. עליכם לבחור במדרגות אשר יתאימו לבית בצורה טבעית, ישנם מספיק סוגי וגוונים בכדי שתוכלו להגיע לבחירה נכונה.

כיום המגוון רחב, תוכלו לבחור באבן מודרנית, אבן מחוספסת, אבן בעל גוון כהה או בהיר, הבחירה היא לגמרי לפי שיקול דעתכם. אך מלבד לעיצוב יש להתאים את בחירת האבן גם לפי היתרונות שלה בכל הנוגע לבלאי. זכרו, יש לייחס חשיבות למדרגות חוץ כמו לחיפוי קירות חיצוני, שניהם צריכים להיות עמידים בפני שינויי מזג האוויר, בין אם מדובר על גשמים ובין אם מדובר על קרני השמש בקיץ שיכולות לגרום לצבע לדהות. מדרגות אבן בדרך כלל עוברות עיבוד בשיטות מתקדמות בכדי להבטיח כושר ספיגה ועמידות לכל מצבי הקיצון.

כמה זה עולה לי?

המחיר עבור מדרגות אבן אינו אחיד בשל המגוון הרחב מאוד של החיפויים שיכולים להתאים לכם, או מצד שני אבנים טבעיות. בכדי לבחור את המחיר עליכם להיכנס לאתר, לבחור את הדגם המתאים, לבחור צפיפות, סוג עיבוד, גוון וכל פרמטר שיש למלא עד לקבלת החלטה על דגם ספציפי. לאחר מכן יש לייחס למחיר את מורכבות העבודה, כמות חומר הגלם הנדרש ורק לאחר שיחה עם בעל מקצוע תוכלו לקבל הצעת מחיר סופית. אנו ממליצים לא לעבוד בצורה פזיזה, קחו את הזמן עד לבחירה של החלטה מושכלת, תמיד תוכלו לבקש ייעוץ מנותן השירות.

אז מה היה לנו בכתבה:

התקנת חיפויים מעוצבים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפים שיעזרו לכם לבחור שיש למטבח

מתכוננים לרכישת שיש למטבח? בוודאי שמתם לב לכך שיש הרבה מאוד סוגים ודגמים ששונים האחד מהשני כמעט בהכל – החל מהמראה ועד לתכונות החומר ולדרגת

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו