מדרגות אבן

הדבר הראשון שאתם והאורחים שלכם פוגשים בכניסה לבית הם מדרגות הכניסה. למדרגות חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של הבית, מבפנים ומבחוץ. עיצובי מדרגות שונים נכנסו לתודעה של רבים מרוכשי הדירות בשנים האחרונות, אם נחזור כ-20 שנה אחורה למדרגות לא היו שום חשיבות מבחינה עיצובית ולעיתים גם בטיחותית.

האם מדרגות אבן בטיחותיות?

אחת הסיבות לכך שהפכו מדרגות האבן לפופולריות יותר מיתר סוגי המדרגות (מדרגות עץ, ברזל ועוד) היא מלבד לנראות האיתנה גם בגלל הפן הבטיחותי. כמובן שהבנייה כרוכה באיש מקצוע אמין בכדי להבטיח בטיחות במוצר באופן מקסימלי. מלבד לכך, שימו לב שלא תמיד חייב לבחור בתכולה שלמה של מדרגות אבן אלא בחיפוי אבן. 

חיפוי אסתטי של מדרגות אבן

מדרגות אבן – עם חיפוי או בלי?

חיפוי מדרגות אבן הוא למעשה מדרגות אשר תכולתן לא עשויה אבן טבעית, בדרך יהיה מדובר על בטון סטנדרטי, אך החיפוי יהיה באמצעות מדרגות אבן טבעיות או סינתטיות, הבחירה בעיקר מושפעת בגלל הבדלי המחירים. המראה האותנטי קיים בשני הסוגים, אך כמובן שדבר אינו מתעלה על המקום. אך כמובן שהיום בשל הטכנולוגיה המתקדמת גם חיפוי אבן טבעית מקנה מראה טבעי שרק אנשי מקצוע יוכלו להבחין בהבדלים.

מדרגות אבן – התאמה לבית

מדרגות אבן יכולות להתאים גם לפנים הבית וגם לחלק החיצוני, עליכם להסתכל באופן נטרלי על הבית בתור מכלול, לבחון את גווניו ואם קיים חיפוי מסוים לקירות קחו זאת בחשבון. עליכם לבחור במדרגות אבן אשר יתאימו לבית בצורה טבעית, ישנם מספיק סוגי וגוונים בכדי שתוכלו להגיע לבחירה נכונה.

כיום המגוון רחב, תוכלו לבחור באבן מודרנית, אבן מחוספסת, אבן בעל גוון כהה או בהיר, הבחירה היא לגמרי לפי שיקול דעתכם. אך מלבד לעיצוב יש להתאים את בחירת האבן גם לפי היתרונות שלה בכל הנוגע לבלאי. זכרו, יש לייחס חשיבות למדרגות חוץ כמו לחיפוי קירות חיצוני, שניהם צריכים להיות עמידים בפני שינויי מזג האוויר, בין אם מדובר על גשמים ובין אם מדובר על קרני השמש בקיץ שיכולות לגרום לצבע לדהות. מדרגות אבן בדרך כלל עוברות עיבוד בשיטות מתקדמות בכדי להבטיח כושר ספיגה ועמידות לכל מצבי הקיצון.

כמה זה עולה לי?

המחיר עבור מדרגות אבן אינו אחיד בשל המגוון הרחב מאוד של החיפויים שיכולים להתאים לכם, או מצד שני אבנים טבעיות. בכדי לבחור את המחיר עליכם להיכנס לאתר, לבחור את הדגם המתאים, לבחור צפיפות, סוג עיבוד, גוון וכל פרמטר שיש למלא עד לקבלת החלטה על דגם ספציפי. לאחר מכן יש לייחס למחיר את מורכבות העבודה, כמות חומר הגלם הנדרש ורק לאחר שיחה עם בעל מקצוע תוכלו לקבל הצעת מחיר סופית. אנו ממליצים לא לעבוד בצורה פזיזה, קחו את הזמן עד לבחירה של החלטה מושכלת, תמיד תוכלו לבקש ייעוץ מנותן השירות.

התקנת חיפויים מעוצבים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

התקנת חיפויים לכל מטרה

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שיש זול למטבח

שיש זול למטבח

שיש זול למטבח אם הגעתם לכאן ודאי אתם מתכננים לשפץ את המטבח שלכם. בין אם מדובר בחידוש של המטבח בתקציב מינימלית,  בהחלפת המטבח הישן כולו

שיש למטבח מחירים

שיש למטבח מחירים

שיש למטבח מחירים המטבח הוא אחד החללים הכי חשובים והכי דומיננטיים בבית. בין אם המטבח שלכם הוא חלק בלתי נפרד מהכניסה והסלון, בין אם מדובר

שיש דקטון למטבח

שיש דקטון למטבח

שיש דקטון למטבח שיש דקטון למטבח מהווה פריצת דרך ייחודית הן בהיבט הטכנולוגי והן בהיבט העיצובי. הדקטון מיוצר בספרד בשילוב של כמה חומרי גלם חזקים

משטחי שיש למטבח

משטחי שיש למטבח

משטחי שיש למטבח משטח העבודה בחלל המטבח נחשב לאחד האלמנטים הכי חשובים אם לא החשוב מכולם. מצד אחד למשטחי שיש למטבח יש חשיבות בהיבט הפונקציונלי,

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו