קופינג מחיר

חיפויים במחירים שלא תמצאו במקום אחר! נסו וגלו!

ישנם מושגים שונים בתחום הבנייה שאנו מכירים במבט עין אך לא לפי השם, אחד המושגים הוא קופינג. קופינג הוא אריח ריצוף המשמש להיות על סף, על סף מעקה, חלון, בריכות ועוד… השוני בין קופינג אבן ובין אריחי קרמיקה רגילים בא לידי ביטוי בעיקר בשימוש אך גם בחומרים מהם עשוי קופינג מחיר

קופינג מחיר – המחיר מושפע מהעיבוד

ברוב המקרים ישמש קופינג כחיפוי חוץ, ניתן לבחור בעיצובים שונים אך תחילה יש להכיר את החומר הטבעי (או שלא) ממנו עשוי הקופינג. קופינג יהיה עשוי בדרך כלל מאבן טבעית, אבן סינטטית או שיש. את בחירת החומר ממנו עשוי הקופינג יש לשמור למומחים, הם יודעים להתאים את החומר המדויק לשימוש הקופינג ומיקומו. יש התנהלות שונה במקומות בהם הקופינג חשוף לגשם, וכמו כן כאשר מדובר על קופינג לבריכות צריך לבחור בהקפדה יתרה.

עליכם לדעת אם רמת האטימות של אותו חומר משרתת את הצרכים שלכם. לקופינג יש מספר תפקידים מבעד להוספת עיצוב חדשני לבית או לבריכה, על הקופינג להוות שכבת איטום בכדי למנוע חדירת מים לתשתיות, לשמור על החלק הפנימי או החיצוני של הקיר מפני בלאי הנוצר עקב גשמים וכמו כן יש זווית מיוחדת בה נמקם את הקופינג בכדי להסיט את המים לכיוון פתחי הניקוז.

קופינג באמבטיה

קופינג מחיר – לא רק חומר הגלם

כמו בכל תחום, המחיר אינו מושפע רק מחומר הגלם עצמו אלא ממכלול שלם, מהרכישה ועד ההתקנה. חשוב לדעת לבחור את החומר הנכון ממנו עשוי הקופינג עבור הצורך שלכם, אך סביר להניח והידע שלכם מוגבל בנושא זה. לכן שלב הרכישה הוא שלב קריטי, עליכם לבחון היטב את החברה ממנה אתם בוחרים לקחת שירות, לא משנה עד כמה המוצרים של אותה חברה יהיו איכותיים, ללא התאמה וייעוץ בבחירת קופינג לא תגיעו לתוצאות אליהן שאפתם.

כעת נעבור להתקנה, אתם בטח חושבים שזה לא בעיה להתקין קופינג, אך המתקין חייב להיות בעל ניסיון בתחום. ישנם מקרים בהם לפני הנחת הקופינג בעל המקצוע ירצה ליצור עוד שכבת איטום, או בזמן ההתקנה בהנחת הקופינג תדרש פעולת איטום. לפעולת האיטום יש שלושה גורמים, הגורם הראשון הוא חומר גלם איכותי, הגורם השני הוא ידע בתחום האיטום והגורם השלישי הוא ניסיון בהתקנת קופינג, התהליך של התקנת כל יחידת אבן וחיבורה למרכיב נוסף צריך להיות מושלם.

קופינג מחיר – מסקנות ומחיר כללי

טווח המחירים של קופינג יהיה בסביבות ה 120 ש"ח למטר כולל עבודה, יש להדגיש כי הנתון משתנה בהתאם לפרמטרים שונים כמו סוג ההתקנה, מיקום, חומר גלם וכן הלאה… קופינג הפך למוצר פופולרי בקרב בתים רבים בישראל. השילוב בין שמירה מפני בלאי תוך כדי הוספת עיצוב חדשני לבית הפכה לטרנד ארצי והמחיר משתלם לכל כיס.

אז מה היה לנו בכתבה:

התקנת חיפויים מעוצבים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפים שיעזרו לכם לבחור שיש למטבח

מתכוננים לרכישת שיש למטבח? בוודאי שמתם לב לכך שיש הרבה מאוד סוגים ודגמים ששונים האחד מהשני כמעט בהכל – החל מהמראה ועד לתכונות החומר ולדרגת

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו