אבני רביד

תוכן עניינים

אבני רבידרביד בשפה העברית הוא גם כינוי לתכשיט, וזה בדיוק מה שאבני רביד מסמלים. האבנים מתאימים בעיקר לחיפוי חיצוני של קירות הבית, אך ישנם מקרים בהם אבני רביד יכולים להתאים למטבחים, לסלון, רבים נוהגים להתקין אבני רביד סמוך לאח ועוד…

 

מהם היתרונות של אבני רביד?

  • מניעת רטיבות

     התקנה נכונה של חיפוי קיר כזה או אחר מוסיפה עוד שכבת הגנה לבית מפני נזילות ורטיבות. יש להדגיש כי צריך הסמכה מיוחדת בכדי להתקין אבני רביד או כל סוג אבן אחר לחיפוי קירות חיצוניים ופנימיים. יש דקדוק רב ברווח בין אבן לאבן, כמו כן יש עבודה מוקדמת שצריך לבצע לפני החיפוי בכדי למנוע תקלות עתידיות. עבודה אל מול בעל מקצוע שאינו מנוסה ישליך תקלות עתידיות במוקדם או במאוחר.

  • עיצוב יוקרתי

    אבני רביד מציגות לנו סוג בוהק ובועט של חיפוי קירות. במקום להשאיר את הקיר שלכם עירום מבפנים או מבחוץ תוכלו לרכוש עיצוב מושך עין כמו חיפוי במחיר סימלי ותקבלו עוד שלל יתרונות לכיס. ניתן לראות חיפוי רביד בדרך כלל בבתים פרטיים יוקרתיים, במטבחים, ובאזור המלתחה. כמו כן, רבים ממקומות התעשייה וענף המלונאות נעזרים באבני רביד.

  • בידוד

    עוד יתרון של חיפוי אבן רביד הוא שכבת המגן הנוספת שהן מקנות לבית שלכם, בעזרת שכבת ההגנה הזו נוצר בידוד מפני הטמפרטורה החיצונית לטמפרטורת הבית. כמובן שיתרון זה מותנה רק בהתקנה מקצועית ללא רווחים מיותרים ותחת התנאים שיש במקום העבודה.

אין עוד חיפוי שמשדר יוקרתיות?

כאמור יש סוגים שונים של חיפויים, למשל חיפוי אבנים ירושלמיות או במקומות יוקרתיים -שם  תוכלו אף למצוא חיפוי זכוכית, אך אנו סבורים שאין צורך להוציא סכומי עתק על חיפוי, אלא לבחור לפי הטעם האישי שלכם. חיפוי זכוכית עולה למטר רץ כ-300 ש"ח יותר לפחות. בסופו של דבר אתם רוצים לתת לבית משב רוח רענן בטעם שלכם. היתרון שיש בחיפויים שאינם יקרים הוא היכולת לרענן בכל פעם את הבית בצורה אחרת, כאשר אתם תוציאו על חיפוי זכוכית לדוגמא כ-600 ש"ח למטר רץ, לא תרצו להחליף את החיפוי כל כך מהר.

שימו לב!

לכל סוג אבן שתראו עבור חיפוי קירות יש תתי סוגים, המחירים משתנים בהתאם לחומר הגלם ולמורכבות העבודה. כמו כן, יש לקחת בחשבון שייתכן וישנם סוגי אבני רביד או כל סוג אבן אחר אשר אינו מתאים למקום מסוים בשל המבנה שלנו וחומר הייצור שלו. קיימים סוגים שונים של אבנים שיש בהם חומר דליק, ולכן אסור למקם את האבנים האלו בקרבת המטבח, או ליד עמדת המנגל. ברוב המקרים האבנים נחשבים לעמידים בכל תנאי מזג האוויר וללא שום חומר דליק, אבל תמיד חשוב לברר את הפרטים האלו לפני שמבצעים את העסקה.

התקנת חיפויים מעוצבים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

עבודות סנפלינג בגובה 

  שליחה אתם ממלאים את תפקיד ועד הבית אצלכם בבניין המשותף? השכנים לחצו עליכם ועכשיו אין לכם שום ברירה אחרת ואתם רוצים לפחות לעשות את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו