המרכז לרצפות אפוקסי

תוכן עניינים

 

המקום בו העובדים שלכם עובדים הוא אלמנט חשוב במיוחד בתוך חלל היצירה של בית העסק שלכם. המקום בו העובדים והעובדות שלכם פועלים לאורך שעות רבות של עבודה יכול להשפיע על האופן בו אלו עובדים. מחקרים רבים כבר הוכיחו כי סביבת עבודה נוחה, נקייה, המתאימה לעבודה, יכולה לעשות פלאים ולשנות באופן ניכר את הדרך בה העובדים מתנהלים לאורך שעות היום.

אנחנו, בני האדם מושפעים מהמקום בו אנחנו שוהים. כאשר אנחנו נמצאים בתוך סביבת עבודה נוחה, יפה, המתאימה לצרכים שלנו, אנחנו פשוט יכולים לעבוד טוב יותר. הדבר נכון למשרדי הייטק נוצצים בהם משובצים חלונות גדולים המשקיפים לנוף מרהיב, הדבר נכון במידה רבה גם לבתי מלאכה בהם עובדים עובדים חרוצים מבוקר עד ערב.

את הפתרון הטכני והעיצובי יכולה לתת לכם במידה רבה רצפה המצופה אפוקסי.

למה דווקא רצפת אפוקסי?

  • ­כי אנחנו יכולים לעצב אותה בכל דרך: כמו שאמרנו כבר מספר פעמים , רצפת אפוקסי היא רצפה אותה אנחנו יכולים לעצב במגוון דרכים. לכן, אנחנו יכולים להיעזר ברצפה הזו על מנת ליצור ביחד סביבת עבודה נעימה, מתקדמת ויפה יותר עבור העובדים שלנו.
  • כי מדובר על חומר חזק שעומד בפני משקלים כבדים וחומרים מזיקים: הסיבה בגינה משתמשים לכתחילה בחומרים כמו בטון לצורך עיצוב של מרחבי עבודה, נובעת מהצורך הטכני, להתאים את סביבת העבודה לשימוש בכלים כבדים, חומרים מזיקים העלולים לחלחל בין הרצפות ועוד. רצפת אפוקסי יכולה לעמוד בכל אלו בכבוד.
  • כי מדובר על חומר אותו ניתן להניח במהירות יחסית: אף אחד לא אוהב להשבית את הפעילות בבית העסק שלו. זמן שווה כסף ואין שום סיבה שבגלל ריצוף חדש המקום לא יתחיל לעבוד במהירות. בייחוד כאשר מדובר על רצפת אפוקסי אותה קל להניח במהירות.

כל היתרונות הללו ועוד לא דיברנו בכלל על המחיר

המחיר של רצפת אפוקסי הוא לא יקר, כך שאתם למעשה יכולים לייצר את המרחב הטוב ביותר לעובדים שלכם תוך השקעה מועטה של כסף. אנחנו יודעים, אולי כרגע ריצוף מחדש נשמע לכם כמו רעיון שאין בו כל כך צורך, אבל האמת היא שונה לחלוטין. דווקא החלפה של המרצפות לרצפת אפוקסי יכולה להביא לכם תוצאות טובות יותר. העובדים שלכם ירגישו שיש מי שמשקיע בהם, את התשורה לכך, האמינו לנו, לא תאחרו לראות.

אנחנו נמצאים כאן. התפקיד שלנו הוא בראש ובראשונה לאבחן את הצרכים של בית העסק הספציפי שלכם. לאחר מכן, ביחד, נחשוב כיצד אנחנו יכולים לייצר את סביבת העבודה הטובה ביותר שתאפשר לעובדים שלכם ליצור בכיף.

https://magicfloors.co.il/       המרכז לרצפות אפוקסי

העובדים שלכם הם הנכס הגדול ביותר של בית העסק שלכם. אין מכונה שיכולה להחליף את המוח האנושי. לכן, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לייצר עבורכם מרחב שלם במהירות וביעילות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

עבודות סנפלינג בגובה 

  שליחה אתם ממלאים את תפקיד ועד הבית אצלכם בבניין המשותף? השכנים לחצו עליכם ועכשיו אין לכם שום ברירה אחרת ואתם רוצים לפחות לעשות את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו