חלונות אלומיניום: כמה זה עולה ומהם הסוגים הקיימים בשוק

חיפויים במחירים שלא תמצאו במקום אחר! נסו וגלו!

כשאנחנו בונים בית חדש, רוכשים בית מקבלן או משפצים בית קיים, ישנם לא מעט פרטים שאנחנו צריכים להתייחס אליהם. אלו פרטים שיכולים להשפיע על סגנון המקום, בין אם זה מבחינת עיצוב ובין אם זה מבחינת תפקוד, וכן זה יכול להשפיע על ערך המקום.

דוגמא טובה לכך הם חלונות אלומיניום. כמעט בכל מבנה, מגורים או עסקי, חדש או ישן, אנחנו יכולים למצוא חלונות אלומיניום בגדלים שונים אשר מותקנים בפתחי החלונות ומאפשרים לדיירים במקום ליהנות מאפשרות של פתיחה וסגירה, אפשרות ליהנות מרוח נעימה או קרני שמש.

נכון ליולי 2021 אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של חלונות אלומיניום. החל מחלונות הזזה חלונות ציר, חלון אחד או שני חלונות, חלונות שנפתחים באופן מלא, חצי, שליש, או לא נפתחים כלל. אנחנו יכולים למצוא דוגמאות של חלונות הנבדלים אחד מהשני בסוג הזכוכית ממנה הם עשויים, וכן בחומרים אחרים שמשפיעים עליהם.

לכן, כשאנחנו בוחנים מחירון חלונות אלומיניום, באופן טבעי המחיר משתנה על פי פרמטרים שונים ולא נמצא בהכרח מחיר אחיד לכל סוג של חלון, כפי שלא נמצא מחיר אחיד אצל כל מרכיב ומתקין. ההבדלים יכולים להיות מינוריים, אך אם נדרשים להתקין מספר חלונות במבנה, זה יכול להיות משמעותי מבחינת עלויות.

כיצד נקבע מחיר חלונות אלומיניום

ישנם מספר מאפיינים שיכולים להשפיע על מחיר חלונות אלומיניום:

  1. בראש ובראשונה, סוג החלון. כאמור, ישנם סוגים שונים ולכל אחד עלות שונה.
  2. שנית, סוג הזכוכית המורכבת בחלון. בין אם זה זכוכית פשוטה, בידודית מרעש ועוד.
  3. שלישית, סוג הפרופיל של החלון. פרופיל בלגי נחשב ליקר ביותר, אך אפשר למצוא פרופילים נוספים.
  4. ארבע, צבע החלון. צבע בסיסי הוא הזול ביותר, אך אם יש צורך לצבוע אותו מחדש, אז המחיר יהיה גבוה יותר.
  5. חמש, גודל החלון. המחיר נקבע על פי מטר ריבוע.

כאמור, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונים של חלונות, כעת נציג אותם בקצרה וכן את המחיר המשוער של כל אחד מהם:

חלון הזזה – חלון שנפתח על גבי מסילה. אפשרי גם לפתח חלון וגם למרפסת. מחיר נקבע על פי מ"ר ומחיר בסיס הוא מעל ל-1000 שקל.

חלון ציר – חלון אחד או שניים, שמותקנים על גבי ציר ואפשר לפתוח אותו פנימה או החוצה. מתאים בעיקר לפתחי חלונות. מחירו ינוע אף הוא מעל 1000 שקל, על פי גודלו.

חלון קיפ – חלון שנפתח בשיפוע פנימה או החוצה. נפתח בצורה חלקית ולא מלאה. מתאים בעיקר לשירותים, מוסדות חינוך, מוסדות בריאות. מחיר עומד על 1500 שקל ומעלה, לרוב.

דרי קיפ – יכול להיפתח גם בשיפוע וגם בציר. הוא מתאים לבית או למשרדים. גם מחירו נע מעל ל-1500 לרוב.

כאמור, מחיר חלון ייקבע, בין היתר, על ידי הגודל והפרופיל שלו ולכן אנחנו נראה מחירים שונים.

לא רק חלונות

כאמור ישנם פרטים שונים שאנחנו צריכים להתייחס אליהם בעת בנייה או שיפוץ של מבנה, בוודאי כשמדובר על בית מגורים פרטי או מבנה עסקי פרטי. אז נצטרך למצוא אמצעים לאבטחה והגנה במקום. אחד מהם, זה גדר אלומיניום. גדר אלומיניום יכולה להראות כמו כל גדר והיתרון שלה הוא בעיקר המחיר הזול.

אנחנו נרצה להתקין גדר סביב החצר והגינה וייתכן שגם סביב כל השטח כולו. זאת על מנת למנוע מזרים וגורמים לא מורשים להיכנס פנימה. אנחנו נבחר גדר שתתאים לעיצוב של המקום, לגודל שלו וכמובן גדר שתוכל להשתלב היטב עם השטח, כך שאנחנו נוכל ליהנות ממנה ולעשות בה שימוש אפקטיבי לאורך זמן, ותעמוד בתנאי מזג האוויר השונים.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

התקנת חיפויים מעוצבים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפים שיעזרו לכם לבחור שיש למטבח

מתכוננים לרכישת שיש למטבח? בוודאי שמתם לב לכך שיש הרבה מאוד סוגים ודגמים ששונים האחד מהשני כמעט בהכל – החל מהמראה ועד לתכונות החומר ולדרגת

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

עבודות סנפלינג בגובה 

  שליחה אתם ממלאים את תפקיד ועד הבית אצלכם בבניין המשותף? השכנים לחצו עליכם ועכשיו אין לכם שום ברירה אחרת ואתם רוצים לפחות לעשות את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו