מה זה בדיוק אומר בדק בית לדירה ולמה זה כל כך חשוב?

תוכן עניינים

 

 

אתם עומדים לקנות, בפעם הראשונה בחייכם, דירה? כבר מצאתם את הדירה שתוכל להתאים לכם וכעת אתם תוהים האם היא באמת שווה את הכסף? אתם כבר עומדים ללכת לבנק כדי לבקש משכנתא ולממן בצורה כזאת את רכישת הנכס? אם כך, עכשיו זה הרגע לעצור. חשוב שתבינו: זה שאולי בעלי הדירה צבעו אותה והיא נראית מקסים, זה טוב ויפה, אך האם זה אומר שהיא באמת במצב טוב? האם מאחורי הצבע הלבן והחדש הקירות לא סובלים מעובד נוראי? והאם אין בעיה בצנרת המים של הדירה? האם אין בעיית איטום נוראית והאם הבניין כולו עומד בתקנים הכי מחמירים שיש היום בישראל מבחינת הבניה? חשוב להבין שאנשים שלא מגיעים עם ניסיון וידע בתחום הזה לא באמת יוכלו לענות על כל השאלות האלה. כאן בדיוק נכנסת לתמונה האפשרות של שירותי בדק בית לדירה. במילים אחרות: בעזרת שירותי בדק בית לדירה תוכלו להבין מה באמת המצב של הנכס שאתם עומדים לרכוש, מה שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הסופית לגבי הרכישה.

 

מה בודקים?

 

ראשית, זה תלוי לאיזו חברה אתם פונים ואיזה שירות של בדק בית לדירה אתם עומדים להזמין. שנית, חשוב לבדוק את הדברים לעומק, כי ההיגיון אומר שאם אתם כבר עושים בדק בית לדירה שחשבתם לרכוש, כדאי יהיה לעשות זאת בצורה מקצועית וכמה שיותר מעמיקה. בדרך כלל במסגרת שירותי בדק בית אנשי המקצוע בודקים את:

 

  • מערכת החשמל
  • מערכת האינסטלציה
  • האיטום
  • הבניה הכללית
  • תקלות נוספות

 

ובנוסף, הם גם מוציאים דוח שכולל את הפירוט של כל הבדיקות שנעשו. זה אומר שאם יתגלו ליקויי בניה, ניתן יהיה להחליט מה עושים בנידון. למשל, תוכלו להחליט שאתם מבקשים מהקבלן לתקן את הליקויים או שאתם תהיו אחראים לתיקון והקבלן יהיה זה שישלם. אם דובר על דירה שאינה חדשה מהקבלן, אותם ליקויים יוכלו לשמש קלף מיקוח להורדת המחיר ולכן חשוב להיות עם היד על הדופק בנושא הזה.

https://ibedek.co.il/     הדר בדק בית החברה מובילה בתחום הבדק בית

ממי כדאי להזמין את השירות?

 

הזמנת שירותי בדק בית לדירה זה משהו שניתן לעשות בכל רחבי הארץ, כי היום יש לא מעט חברות שמציעות את השירות הזה. לכן עולה השאלה: במי באמת כדאי לבחור ואיזו חברה תוכל להגיע ולבצע בדירה בדק בית כמה שיותר רציני וכמה שיותר מהיר. מבולבלים? בדקו מה אומרים הלקוחות האחרים של כל חברה שנראית לכם מתאימה. האם הם יצאו מרוצים? והאם הם ממליצים על החברה שממנה הם הזמינו שירותי בדק בית לדירה? כדאי כמובן גם להתייחס למחיר, כי בסופו של דבר, אם ניתן יהיה לשלם פחות על שירותי בדק הבית ולא להזמין את השירות הזה מהחברה הכי יקרה שיש, זה כמובן רצוי.

 

 

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

עבודות סנפלינג בגובה 

  שליחה אתם ממלאים את תפקיד ועד הבית אצלכם בבניין המשותף? השכנים לחצו עליכם ועכשיו אין לכם שום ברירה אחרת ואתם רוצים לפחות לעשות את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו