פרגולות בזול: האם יותר זול לקנות או לבנות פרגולה?

תוכן עניינים

 

פרגולות יכולות להיות תוספות נהדרות לכל בית פרטי, מכיוון שהן מוסיפות סגנון עיצוב לשטחים חיצוניים. למעשה, היום כמעט כל משפחה בוחרת להציב פרגולה בחצר ביתה וגם אם מדובר בדירה, יש אפשרות לשלב פרגולה במרפסת. זו דרך נפלאה לנצל את המרחב החיצוני של הבית, לצאת החוצה בכל שעות היום, לארח יותר בכייף ולהנות מהאוויר הפתוח. יחד עם זאת, אם אתם שוקלים לרכוש פרגולה לביתכם, כדאי שתיקחו בחשבון את היתרונות והחסרונות של רכישת פרגולות בזול או בניית פרגולה בעצמכם בשיטה אותה כולנו מכירים ”עשה זאת בעצמך“..

עלות בניית פרגולה

יקרה המרכז לפרגולות אלומיניום יותר מבחירה מבין מגוון הדגמים הזמינים של פרגולות בזול, או אפילו משכירת שירותי איש מקצוע שיבנה את הפרגולה. בבנייה עצמית, תזדקקו לכלים, למומחיות, לזמן ולביצוע נכון של הפרויקט על מנת להבטיח שהפרגולה תחזיק מעמד לטווח הארוך ותוסיף ערך מקסימלי. מאמר זה עובר על כמה מהיתרונות והחסרונות של קניית פרגולות בזול לעומת בנייה עצמית. יש היום כל מיני סוגים של פרגולות כמו פרגולות עשויות אלומיניות, פרגולות עשויות מעץ ואפילו שילוב של השניים. יש לכך בחשבון את העמודים, הפרגולה עצמה וכמובן הסוכך והגג.

טעויות עולות ביותר

פרגולה בבניה עצמית תמיד תהיה השיטה היקרה ביותר, שכן טעויות בביצוע הפרויקט עלולות לעלות ביוקר. קיים מגוון עשיר של פרגולות בזול שאפשר לבחור מהן, והמסלול הכי פשוט יהיה לשכור שירותי איש מקצוע מיומן; כי שיטה זו תמיד תהיה זולה יותר מאשר לבנות מאפס.

עלות קניית פרגולות בזול

בחירה מבין הערכות השונות של פרגולות בזול היא השיטה הטובה ביותר לבנות פרגולה, בהשוואה לבניית פרגולה מאפס. העלות הממוצעת של ערכת פרגולה יכולה לנוע בין 1,600-3,200 ₪ ובדרך כלל עלויות אלו מכסות גם את העלויות של הצורך בהחלפת פרגולה בבנייה עצמית, אם ההתקנה אינה מתבצעת כראוי.

חשוב לזכור כי מחירים אלו נכונים לעלויות של פרגולות אלומיניום, שכן המחיר עולה אם בוחרים פרגולות עץ.

עלות פרגולה בבנייה עצמית

בגלל העלות התלולה של עצים וחומרים אחרים, בנייה עצמית של פרגולה עשויה לעלות יותר מ-4,800 ₪ לפרגולה שמשתרעת על פני עשרה מטרים רבועים. החומרים לבניית הפרגולה יקרים, אבל אם רוכשים את ערכת הפרגולה מהיצרן, תמיד אפשר למצוא ערכות פרגולות בזול לבחירה.

גם סוג הגג שמשמש לבנייה עצמית של פרגולה הוא שיקול משמעותי משפיע על המחיר וצריך לקחת אותו בחשבון. לדוגמא, פרגולה מעץ ארץ בגודל של 10-16 מטרים מרובעים עם גג משופע או סריג יכולה לעלות בין 20,000 ₪ ל-32,000 ₪.

לסיכום, שאתם בוחרים להתקין פרגולה בביתכם, קחו בחשבון את כל הקריטריונים, השוו בין היתרונות לחסרונות של בניית הפרגולה על ידי קבלן מקצועי או בניה שלה בשיטת עשה זאת בעצמך.

 

 

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

עבודות סנפלינג בגובה 

  שליחה אתם ממלאים את תפקיד ועד הבית אצלכם בבניין המשותף? השכנים לחצו עליכם ועכשיו אין לכם שום ברירה אחרת ואתם רוצים לפחות לעשות את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו