קופינג אבן – כל מה שאתם צריכים לדעת

חיפויים במחירים שלא תמצאו במקום אחר! נסו וגלו!

קופינג אבן מציג לנו סוג בנייה שונה ממה שאנו מכירים, מצד אחד יש לו עיצוב מרשים והוא מאוד מושך את העין, מצד שני הוא שימושי למניעת בלאי עקב גשמים או חדירת מים בין הטיח לתשתיות. לרבים מאיתנו יש קופינג בבית ורבים מאיתנו חייבים קופינג בבית. הנה על רגל אחת כל הדברים הבסיסיים שעליכם לדעת בעניין רכישת והתקנת קופינג.

קופינג אבן או קופינג שיש?

על הבדלי המחירים בין שני הסוגים נדבר בהמשך, כמובן לכל סוג יש עוד סוגים דומים במחירים שונים. הדבר שצריך לתרום לכם בבחירת קופינג אבן או שיש הוא הבחינה העיצובית, איך הקופינג משתלב עם המעקה, החלון, הבריכה וכן הלאה… מבעד לפן העיצובי יש לקחת בחשבון ששיש הוא יותר רגיש מאשר קופינג אבן, ופחות מוגן מפני בלאי ושריטות. נדגיש כי יש דגמי קופינג שיש עמידים ואיתנים בדיוק כמו אבן, אך הבסיסיים בהשוואה לקופינג אבן בסיסי הם בעלי בלאי גבוה יותר. אם כך, לסיכום העניין, קופינג שיש דורש יותר תחזוקה.

החשיבות של השיפוע

כאשר מדובר על התקנת הקופינג הדבר היחיד שאתם יכולים לתרום בו הוא בחירה של חברה מקצועית, בחירה זו תפתור כל תקלה שהייתה יכולה לצוץ. עניין ההתקנה הוא קריטי כיוון שלכל קופינג יש נקודת תורפה בחיבורים שבין חלקי הסף, בעל מקצוע שאינו מנוסה עלול להתקין את הקופינג בצורה בה יחדרו מים בסופו של דבר למעקה. יש להקפיד לקחת מידות של ספי החלון או מקום ההתקנה, וכאשר מתקינים יש לשמור על שיפוע מסוים כלפי חוץ ואיטום מקסימלי של הרווחים.

התקנת קופינג אבן בקיר חיצוני

מחיר קופינג

כפי שציינו יש צורך לבחור חברה מקצועית גם לבחירת חומר גלם מעולה וגם בשל אנשי המקצוע שיבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר, כל זה כלול במחיר בסופו של דבר. מחיר קופינג אבן  אותו נציין יהיה מחיר די כללי מכיוון שהמחיר נקבע על פי מורכבות העבודה, סוג חומר הגלם, מיקום ועוד… דגמים של קופינג אבן ללא התקנה יכולים לנוע החל מ 70 ש"ח ועד 200 ש"ח ומעלה עבור מטר רץ. כאשר המחירים גבוהים יותר ההתקנה כלולה במחיר בדרך כלל. 

לסיכום

קופינג אבן או שיש יכולים לתרום לעיצוב הבית ולשמירתו מפני בלאי גשמים, לכל זה יש מחיר כמובן. חשוב להבין, המחיר אותו אנו משקיעים על קופינג לבסוף תורם לנו כאשר לא נוצר בלאי בקירות לאחר ימים גשומים. מומחים רבים ממליצים לבצע בדיקת אטימות בכל מספר שנים בכדי לוודא שלא נוצרו פריצות שעליהן נשלם ביותר אחרי כמה שנים.

אם כך, כל מה שנותר לנו להגיד לכם לסיכום הוא שיש להקפיד על מחקר ראשוני עוד לפני שאתם יוצרים קשר עם החברה, המחקר צריך להיות אודות החברה ממנה תקבלו שירות. מחקר מעמיק לגבי מקצועיות החברה יתרום לכם בבחירה נכונה ופחות כאב ראש ויותר ביטחון כאשר אתם מוציאים כסף מהארנק.

אז מה היה לנו בכתבה:

התקנת חיפויים מעוצבים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

כמה עולה שיש למטבח

סוגי שיש נפוצים במטבח איטלקי

המטבח האיטלקי הפך להיות לבחירה המועדפת על אנשים שונים בארץ ובעולם. מטבחים תוצרת איטליה מביאים איתם איכות שלא תוכלו למצוא במבטחים מסוגים אחרים. אך על

כך תדעו אם אבן קיסר מתאימה לכם

מתכוננים לרכוש שיש למטבח? אנו מאמינים שאחת האפשרויות הבולטות שעלו הם משטחי אבן קיסר הידועים. שליחה מדובר במשטחים שמיוצרים בישראל ומשווקים לעשרות מדינות שונות בעולם

טיפים שיעזרו לכם לבחור שיש למטבח

מתכוננים לרכישת שיש למטבח? בוודאי שמתם לב לכך שיש הרבה מאוד סוגים ודגמים ששונים האחד מהשני כמעט בהכל – החל מהמראה ועד לתכונות החומר ולדרגת

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו