שתילת דשא על ידי גנן מאתר דפים ירוקים

חיפויים במחירים שלא תמצאו במקום אחר! נסו וגלו!

 

דשא ירוק הוא מהסימנים הבולטים של הגשמת החלום הישראלי על כל חלקיו. בית צמוד קרקע עם גינה ירוקה, זו חוויה אותה רבים היו שמחים לסגל לעצמם לא אחת. אלא שכמה שדשא נראה לנו כדבר טריוויאלי לחלוטין, מדובר בתהליך מורכב, אותו יש לבצע בצורה המקצועית ביותר.

שתילת דשא, דפים ירוקים כמו יצירה של כל מרחב בו צומחים צמחים, דורש מאיתנו להכיר ולטפל בקרקע בצורה נכונה. אתם כמובן לא צריכים לעבור את התהליך לגמרי לבדכם. בשביל זה יש אנשי מקצוע מעולים שישמחו לעמוד לשרותכם.

אם בכל זאת מעניין אתכם כיצד נכון וניתן לגדל דשא ממש לבד, אנחנו נמצאים כאן עם כל הפרטים ליצירה של דשא מושלם בדיוק כמו שקיוויתם.

מה השלבים שיהפכו גם את הדשא שלכם ליפה וירוק יותר

  1. בצעו הדברה לפני כן: אתם לא רוצים שעשבייה שוטה תמלא את הדשא שלכם ותצמח שוב ושוב. הדברה יכולה להיות כמובן גם נגד מזיקים שעלולים לעלות על הדשא היפה שלכם ולחולל בו שמות. שימו לב כמובן שאת הדשא לא ניתן להניח מיד לאחר ההדברה. קחו עד שבוע להשלמת התהליך.
  2. השבחת הקרקע: אחרי שנפתרנו ממה שלא היה לנו בו צורך, זה הזמן לשבח את הקרקע. להניח זבל אורגני, דשן וחומרים נוספים שיעזרו לקרקע להפוך למתאימה יותר עבור גידול של כל דבר.
  3. סימון ותכנון: דשא אף פעם לא מגיע לבד. הוא חלק מהגינה כולה. לכן, יש לבצע את מלאכת שתילת הדשא תוך שאתם יודעים בוודאות מה אתם מעוניינים לקבל בסופו של התהליך. ההמלצה שלנו היא לצייר את הגינה כולה על נייר וממש לשרטט היכן הייתם רוצים שכל דבר יהיה מונח בסופו של דבר.
  4. שתילה: שימו לב כי אתם לא מרטיבים את מרבדי הדשא לפני השתילה. לאחר שתניחו אותם הדקו היטב את מרבדי הדשא לאדמה. ישנם כלים שיאפשרו לכם לעשות זאת בצורה מושלמת. המטרה היא כמובן לייצר קליטה אחידה וטובה של האדמה את מרבדי הדשא.
  5. השקיה וטיפוח: דשא לא משתבח ביום אחד. מדובר על תהליך שלוקח זמן. שימו לב כי אתם מבצעים את התהליך תוך שימת דגש על השקיה וזיבול של הגינה עד שהדשא ייקלט באופן מלא ויהיה יציב וחזק דיו.

דשא לא עומד לבדו

כאמור, טיפול בגינה זה לא פעולה אותה מבצעים פעם אחת. אנחנו מדברים על תהליך. אנחנו מדברים על דרך שבסופה תקבלו את הגינה עליה חלמתם במלואה. ההמלצה שלנו היא להסתכל על מגוון תמונות לעיצוב הגינה ברחבי האינטרנט כדי לקבל השראה ולחשוב מה הייתם רוצים לעשות על הדשא שלכם, מה הייתם שמחים לשתול כדי להגיע לתמונת הגינה הפרטית המושלמת עבורכם.

אנחנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם לעבור את התהליך באופן אחראי ומקצועי.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

התקנת חיפויים מעוצבים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפים שיעזרו לכם לבחור שיש למטבח

מתכוננים לרכישת שיש למטבח? בוודאי שמתם לב לכך שיש הרבה מאוד סוגים ודגמים ששונים האחד מהשני כמעט בהכל – החל מהמראה ועד לתכונות החומר ולדרגת

מאפיינים של עיצוב בית בסגנון מודרני

עיצוב בית מודרני הוא למעשה, שם אחר לעיצוב עכשווי, ולכן מכיל את כל "מה שחם עכשיו". ועם זאת, ישנם עקרונות מסוימים שממשיכים להתקיים למרות השינויים

עבודות סנפלינג בגובה 

  שליחה אתם ממלאים את תפקיד ועד הבית אצלכם בבניין המשותף? השכנים לחצו עליכם ועכשיו אין לכם שום ברירה אחרת ואתם רוצים לפחות לעשות את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו